Co zawiera kurs z j. angielskiego

Co zawiera kurs z matematyki

Co zawiera kurs z j. polskiego

Zobacz jak wyglądał kurs w roku szkolnym 2022/23

Co oferujemy?

Znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach to umiejętność niezbędna. Opracowany przez nas program kursu dzięki innowacyjnemu sposobowi prowadzenia zajęć daje możliwość nie tylko poprawienia umiejętności językowych, ale przede wszystkim w 100% wykorzystać potencjał ucznia na egzaminie.

Kurs wprowadzi ósmoklasistów w temat zadań egzaminacyjnych, a nauczyciel prowadzący lekcje pokaże jak rozwiązać te zadania używając nie tylko zdolności językowych, ale także umiejętności logicznego myślenia i analizy informacji.

Ten kurs przygotuje do egzaminu ósmoklasisty z matematyki nie tylko tych, którzy radzą sobie słabiej, ale również uczniów, którzy z królową nauk mają się za pan brat.

Oferujemy kompleksową powtórkę wszystkich zagadnień obowiązujących na egzaminie z matematyki - od działań na liczbach aż po geometrię przestrzenną.

Sposób prowadzenia kursu pozwoli uczniom nie tylko poprawić zdolności obliczeniowe, ale także poznać pewne sztuczki egzaminacyjne.

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego w swoim programie obejmuje przede wszystkim powtórkę i szczegółowe omówienie motywów i problematyki lektur przerabianych w szkole podstawowej.

Uczniowie dowiedzą się w jaki sposób napisać wypowiedź pisemną - najważniejszą część egzaminu z języka ojczystego.

Ponadto ósmoklasiści nauczą się  sprawnie czytać ze zrozumieniem oraz  rozwiązywać zadania otwarte.

Zapisz się na kurs  i nie martw się o wynik egzaminu!

Język angielski

Matematyka

Język polski

KURS

Egzamin ósmoklasisty na 5+

Korepetycje na 5+

Zapisz się na zajęcia!

Korepetycje na 5+

 

Lekcje indywidualne szyte na miarę

 

tel. 790 890 555

e-mail: korepetycjena5plus.kontakt@gmail.com

 

Obserwuj nas: