46 zł

 

28

Lokal Korepetycje na 5+, ul. Środkowa 22/4 Legnica

Rozwiąż zadanie z matury 2023 i sprawdź się z polskiego!

Kurs z j. polskiego

Przygotuj się z nami do matury 2024!

Rozwiąż zadanie z matury 2023 i sprawdź się z angielskiego!

Rozwiąż zadanie z matury 2023 i sprawdź się z matmy!

Do you speak English? We hope so!

Razem z nami powtórzysz wszystkie elementy angielskiej gramatyki, które są sprawdzane na egzaminie dojrzałości na poziomie podstawowym.

 

Poznasz sposoby pozwalające rozwiązać zadania, nawet jeśli nie jesteś w stanie zrozumieć każdego z zawartych w nich słów. Nauczysz się jak napisać wypowiedź pisemną aby otrzymać maksymalną liczbę punktów. Nie dowiesz się jak słuchać lecz jak usłyszeć poprawną odpowiedź w pierwszej, słuchowej części egzaminu.

 

Ponadto znacznie zwiększysz swój zasób słownictwa, co pozwoli Ci nie tylko zdać egzamin, ale również swobodniej mówić po angielsku.

Cicho wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie? Jeśli masz tego typu wątpliwości odnośnie matury z polskiego, nie czekaj dłużej i zapisz się na ten kurs! A co jeśli znasz Mickiewicza i Słowackiego lepiej niż kolegów z ławki? To nic! Opracowany przez nas pakiet zajęć przygotowujący do matury z j. polskiego na poziomie podstawowym pozwoli skutecznie nadrobić zaległości jak i powtórzyć, również te bardziej znane zagadnienia. W trakcie lekcji wraz z nauczycielem omówisz wszelkie motywy literackie, przypomnisz sobie najważniejszych bohaterów i poćwiczysz pisanie wypowiedzi. Oprócz tego czeka na Ciebie gruntowna powtórka literatury z wszystkich epok kulturowych i wiele więcej!

Skutecznie przygotuje Cię do matury podstawowej z matematyki. Moduł kursu to płynne przejście przez wszystkie zagadnienia niezbędne do uzyskania wysokiego wyniku na egzaminie dojrzałości.

 

Od potęg i pierwiastków, przez logarytmy, funkcje liniowe i ciągi aż do geometrii analitycznej - materiał przedstawiony w trakcie zajęć pomoże Ci lepiej zrozumieć królową nauk.

Poznasz sztuczki, które pozwolą Ci rozwiązywać zadania maturalne zdecydowanie szybciej, sprawniej i bezbłędnie.

 

Niezależnie od tego na jakim jesteś etapie, możesz mieć pewność, iż dzięki tym zajęciom Twoje matematyczna wiedza poszerzy się w tempie wykładniczym ;)

Kurs z j. angielskiego

Kurs z matematyki

Za 60 minut zajęć

Spotkań co tydzień

1 zajęcia - 90 minut

Zapisz się na kurs i zagwarantuj sobie spokój na maturze.

To kurs opracowany przez naszych nauczycieli z myślą o tych, którzy chcą jak najlepiej zdać egzamin dojrzałości.

 

Co tydzień w maksymalnie 8-osobowej grupie masz możliwość powtórzenia zagadnień z zakresu całej szkoły średniej. 

 

Na każdych zajęciach przerobisz zadania egzaminacyjne z lat poprzednich dotyczące aktualnie omawianego materiału.

 

Kurs zaczyna się w październiku i trwa  do końca kwietnia, co daje Ci pewność, że przerobisz każde z niezbędnych zagadnień, a w dniu egzaminu, będziesz mieć "świeżą" wiedzę.

 

Kurs prowadzony jest przez doświadczonego nauczyciela, co w połączeniu z małą grupą gwarantuje indywidualne podejście do ucznia.

 

 

Matura na 5+

Korepetycje na 5+

Zapisz się na zajęcia!

Korepetycje na 5+

 

Lekcje indywidualne szyte na miarę

 

tel. 790 890 555

e-mail: korepetycjena5plus.kontakt@gmail.com

 

Obserwuj nas: